Pl Gb

Ludzie

 • Po co się w ogóle rejestrować?

  Zarejestruj się, by skorzystać z wielu fajnych funkcji. Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do takich narzędzi, jak szybkie menu z wydarzeniami w Twoim własnym, inteligentnym kalendarzu, który nie pozwoli, by umknęły Ci ciekawe wydarzenia. Dodatkowo masz możliwość pisania prywatnych wiadomości ze znajomymi, czy otrzymywania powiadomień o aktywności na portalu. Nie wspominając już o możliwości komentowania, dodawania zdjęć, pisania relacji, czy innych..
 • Jak się zarejestrować?

  Zarejestruj się wpisując adres email, oraz preferowane hasło w odpowiednich polach. Miej na uwadze, że WIELKIE litery w polu hasła odgrywają znaczenie. Na podany adres mailowy otrzymasz link aktywujący konto. Wejdź na stronę, postępuj zgodnie ze wskazówkami, podaj dodatkowe informacje o sobie. Wybierz proszę ulubione kategorie miejsc i wydarzeń po to, byśmy mogli oferować interesujące Cię treści. Zatwierdź po wypełnieniu krótkiego formularza i gotowe.
 • Co to jest mój profil/karta profilu?

  Karta profilowa jest Twoją osobistą wizytówką z najistotniejszymi informacjami dotyczącymi Twej osoby, które pragniesz zaprezentować innym użytkownikom portalu.
  Znajdziesz tu pole “Moje Relacje”, w którym umieszczona jest lista wszystkich dodanych przez Ciebie Relacji z różnych wydarzeń.
  W polu “Tutaj Bywam” odszukasz wszystkie miejsca, które odwiedzasz, a przynajmniej określiłaś/-eś się na ich kartach miejsca, że jesteś stałym bywalcem.
  Box “Moje Zdjęcia” pokazuje wszystkie zdjęcia dodane przez Ciebie do wydarzeń, w których brałaś/-eś udział.
  “Właściciel Miejsca” to pole, które wyświetla wszystkie te Miejsca, które Ty dodałaś/-eś do bazy portalu, lub zwyczajnie miejsca, których jesteś właścicielką/-em, lub zarządzasz nimi.
  W boxie “Moje Wydarzenia” w łatwy sposób zobaczyć możesz na jakie wydarzenia się wybierasz [BĘDĘ], lub w jakich brałaś/-eś udział [BYŁAM/BYŁEM]. Wydarzenia, przyszłe, jak i minione, możesz także przeglądać w osobistym kalendarzu.
  Kliknij w pole “Znajomi”, a przejdziesz do podstrony, na której sprawdzisz, kogo obserwujesz/kto jest Twoim znajomym, a kto obserwuje Ciebie.
 • Jak zmienić sposób otrzymywania powiadomień z portalu?

  Na swoim profilu znajdziesz możliwość edycji otrzymywanych na maila powiadomień o zdarzeniach w portalu. Możesz odpowiednio ustawić, czy chcesz bysśmy informowali Cię o:
  - wiadomościach prywatnych
  - nowych znajomych
  - nowych relacjach do Twojego wydarzenia (Twojego, czyli dodanego przez Ciebie)
  - nowych zdjęciach do wydarzenia, w którym uczestniczysz
  - nowych wiadomościach na Twoim profilu/komentarzach do miejsc, wydarzeń, bądź relacji (czyli do miejsc w których bywasz i wydarzeń na które się wybierasz).
 • Jak wysyłać wiadomości prywatne?

  Wiadomości prywatne to funkcjonalność dająca Ci możliwość bezpośredniej komunikacji pomiędzy Tobą a każdym innym użytkownikiem portalu poprzez prywatne wiadomości dostępne tylko Tobie i znajomemu. O ile nie prowadziłaś/-eś z tą osobą wcześniej konwersacji, aby wysłać do kogoś wiadomość na Karcie Profilowej innego użytkownika odszukaj “Wyślij Wiadomość”. Na swoim profilu wejdź w “Edycję Powiadomień” w górnym prawym roku i ustaw jak często chcesz otrzymywać na maila informacje o nowych wiadomościach.
 • Po co mi znajomi?

  Klikając w pole “Znajomi” sprawdzisz, kogo obserwujesz/kto jest Twoim znajomym, a kto obserwuje Ciebie. Bądźcie zawsze w kontakcie, informujcie się o wydarzeniach, zapraszajcie na imprezy, komunikujcie za pomocą prywatnych wiadomości. Od teraz możecie być zawsze na bieżąco z tym, co dzieje się u Waszych znajomych, gdzie bywają, jak się bawią, co sądzą o wydarzeniach, na których byli.
 • Kim jest Kret?

  Kret to maskotka portalu, Twój wirtualny przyjaciel i przewodnik, przekopujący się przez ogrom wydarzeń mały pracownik, który dba o to, by istotne informacje były na czas i we właściwym miejscu.
 • Czemu Kret jest w moich znajomych?

  Po Twojej rejestracji i zalogowaniu się do portalu zauważysz, że Kret jest w Twoich znajomych. Pracowity Kret znalazł tam się dlatego, żeby na samym początku, kiedy masz jeszcze mało znajomych, podpowiadać Ci jakie miejsca są warte uwagi, gdzie się wybrać, co dzieje się ciekawego. Zajrzyj do niego i potraktuj jego wybór jako selekcję najciekawszych rzeczy.
 • Co potrafi Kret?

  Kret to mały pracuś dbający, by znaleźć to, co naprawdę interesujące. Kopie, chadza po różnych miejscach, znajduje wydarzenia, czasami dodaje relacje. Na jego profilu znajdziesz propozycje ciekawych miejsc i wydarzeń. Może wśród rzeczy wyselekcjonowanych przez niego znajdziesz coś w sam raz dla siebie?
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies i będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.