Pl Gb

place

"Dobry Start" - Nowoczesna Edukacja

category: Kursy I Zajęcia Dydaktyczne | Dla Dzieci | Rozwój Dziecka | Fitness, Gimnastyka, Taniec | Rozrywka, Zabawa

address: Sznelowiec 2 (budynek spółdzielni "Jedność"), 43-200, Pszczyna

www: www.dobrystart.eu/
email: biuro@dobrysdobrystart.eu
tel: 535 / 844053, 607 / 190053

Edukacja, która nie oznacza ciężkiej pracy, lecz jest zabawą, zabawą mądrą, ukierunkowaną, twórczą, angażującą wszystkie płaszczyzny rozwojowe dziecka. Zapraszającą też rodziców i zachęcającą do podobnych zabaw w domu. Naukowcy twierdzą, że przynajmniej 50 procent zdolności do uczenia się rozwija się w ciągu pierwszych pięciu lat życia, a następne 30 procent rozwinie się przed ósmymi urodzinami. Oferta zajęć stworzona jest z myślą o: ·         Dzieciach najmłodszych. Już od 1 roku życia. ·         Dzieciach w wieku szkolnym. ·         Młodzieży Gimnazjalnej. ·         Licealistach. ·         Dorosłych.

events

  • past
  • › upcoming ‹
Do you know anything about planned events at this place?
You cannot add new events at this place, because someone else manages this place exclusively. You can ask (leaving a comment below) the manager of this place to update information about events.

leave your feedback

No posts about this place yet.  Be the first to review this place and write a post!

leave a comment

on map

Event photos

No photos from events at this place

Favorite for

+
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies i będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.