Pl Gb

place

Restauracja Ambasador

category: Restauracje | Catering | Biznesowo, Imprezy Firmowe

address: 3-go Maja 78, 41-800, Zabrze

www: ambasador.zabrze.pl
email: ambasador@managerpol.pl
tel: (32) 271-26-33, 508-135-083

Restauracja AMBASADOR w Zabrzu dysponuje przestrzenią, gdzie bez problemu zorganizujemy dla Państwa uroczystość rodzinną, spotkanie towarzyskie oraz biznesowe.  

 
Do dyspozycji gości oddajemy dwie stylowe sale, które z powodzeniem pomieszczą około 60 osób.  

 
Niepowtarzalny klimat wnętrza lokalu, dbałość o detale i stylistykę oraz utrzymywanie wysokiego kunsztu serwowanych potraw na najwyższym poziomie, to nasza duma i pasja. Nasze menu to esencja smaku, dopasowana do upodobań kulinarnych gości. Serwujemy dania z bogatej kuchni europejskich rarytasów oraz kuchni regionalnej, dań polskich  

 
Menu naszej Restauracji skomponowane jest ze szczególną troską i uwagą. W całej swojej krasie oparte jest na starannie dobranych przez Szefa Kuchni surowcach i produktach, mających najwyższą jakość na rynku. Kompozycja menu została tak stworzona, aby zaspokoić najbardziej nawet wyszukane gusta smakowe naszych Klientów. Szczególną uwagę w tworzeniu potraw widać u nas na każdym etapie ich przygotowania - począwszy od zaopatrzenia, poprzez fazę produkcji po elegancką i wytworną prezentację dań Klientowi.  

 
Restauracja AMBASADOR to doskonałe miejsce na zorganizowanie różnego rodzaju imprez kulinarnych i gastronomicznych. Z pełną odpowiedzialnością polecamy się Państwu w tym zakresie, mając pewność, iż nasza wysoce wyszkolona kadra zapewni Państwu pełną satysfakcję i komfort przy korzystaniu z naszej oferty.  

 
Wyrafinowane menu, znakomita organizacja, konkurencyjne ceny i profesjonalna obsługa to niepowtarzalne atuty naszej firmy przy organizacji i obsłudze imprez cateringowych. Nasze wieloletnie działania związane z obsługą spotkań - warsztatów naukowych, konferencji, bankietów, imprez plenerowych dla kilku tysięcy osób, pozwoliło nam osiągnąć pozycje lidera w tej dziedzinie na terenie Śląska i nie tylko. Wykwalifikowany personel kucharzy i kelnerów oraz osób nadzorujących spotkanie, gwarantuje wysoki poziom realizacji usługi pod względem kulinarnym i estetycznym. 

events

  • past
  • › upcoming ‹
Do you know anything about planned events at this place?
You cannot add new events at this place, because someone else manages this place exclusively. You can ask (leaving a comment below) the manager of this place to update information about events.

leave your feedback

No posts about this place yet.  Be the first to review this place and write a post!

leave a comment

This place profile is managed by its owner

on map

Event photos

No photos from events at this place

Favorite for

+
Avatar
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies i będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.