WYDARZENIE

05.01.2013 - 03.02.2013

Wystawa Fotografia dzikiej przyrody 2012/ Wildlife Photographer of the Year 2012

Adres: pl. Jana III Sobieskiego 2 , Bytom
www: www.muzeum.bytom.pl/images/informator/maszgdziebywacnr10.pdf

Pierwsza w kraju odsłona wystawy  Fotografia dzikiej przyrody 2012/Wildlife Photographer of the Year 2012  nastąpi w Muzeum Górnośląskim w Bytomiu już w piątek, 4 stycznia. Na to wyjątkowe wydarzenie zapraszamy wraz z Agencją Zegart z Bydgoszczy.

W najnowszej edycji międzynarodowego konkursu Wildlife Photographer of the Year 2012 za najlepszą pracę uznano zdjęcie Bubble-jetting emperors Kanadyjczyka Paula Nicklena, który otrzymał tytuł Wildlife Photographer of the Year 2012

Tytuł Young Wildlife Photographer of the Year 2012 otrzymał Brytyjczyk Owen Hearn za fotografię Flight paths. Wśród nagrodzonych znalazły się dwie fotografie Polaków: Cezariusza Andrejczuka, który za pracę A movement of trees zdobył wyróżnienie w kategorii Botaniczne Królestwa i Bartka Kosińskiego, który za fotografię Down flight otrzymał I nagrodę w kategorii Do 10 lat.

Na wystawie zaprezentujemy 100 fotografii, które zdobyły I, II i III nagrodę oraz wyróżnienia, 

autorstwa 77 fotografów z  4 krajów. 

Redakcja tekstu na podstawie: www. fotografiadzikiejprzyrody.pl


Czas trwania wystawy: 4.01 – 3.02.2013

Miejsce: gmach główny

Organizatorzy: MGB i Agencja ZEGART

Komisarz: Waldemar Żyła

podziel się wrażeniami

Nikt jeszcze nic nie napisał o tym wydarzeniu.  Możesz być pierwszy!

działo się

+

Kto był

+
1 8
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies i będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.