WYDARZENIE

23.02.2013 19:00

Voo Voo - koncert

Adres: ul. Sobieskiego 7 , Tarnowskie Góry
www: www.tck.net.pl/aktualnosci,1391

19 października 2012 roku był dniem  premiery nowej płyty zespołu Voo Voo pt. „Nowa płyta!”. Jest to płyta, gdzie obok prawdziwej kompetencji artystycznej znać humor, luz i zespołową, niekłamaną radość grania. Voo Voo tworzy dojrzały i pozytywny przekaz zarówno dla wiernych fanów zespołu, jak i dla tych, którzy wielowątkowej historii Voo Voo jeszcze nie znają. 23 lutego o godz. 19:00 zapraszamy na koncert zespołu Voo Voo w TCK, podczas którego będzie można usłyszeć utwory pochodzące z "Nowej płyty". 

 

Koncert polecamy przynajmniej z dwóch powodów. Powód 1. – „Nowa płyta” to niezwykle udany album. Powód 2. – Voo Voo jest w doskonałej formie koncertowej. Naprawdę warto to zobaczyć !

 

Bilety można zarezerwować już pod numerem tel. 32 285 27 34 oraz zakupić w recepcji TCK. Ceny: 40 zł w dniu koncertu, 35 zł w przedsprzedaży.

działo się

+

Kto był

+
8 Kret01_copy_-_kopia 1
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies i będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.