WYDARZENIE

04.05.2013

Tajne Komplety w/ Piotr Bejnar

miejsce: INQbator Klub
Adres: ul.Dworcowa 2, Katowice
www: www.inq.pl
Tajne Komplety w/ Piotr Bejnar
Po bardzo udanych dwóch ostatnich edycjach Tajnych Kompletów nie zwalniamy tempa.  Tym razem zaprosiliśmy nieobliczalnego Piotra Bejnara, który rozgrzeje Was w weekend majowy  swoim doskonałym dj set'em. Oczywiście zadbaliśmy również o świetny support - kto słyszał  wcześniej Jakob'a Salander'a temu tłumaczyć nie trzeba, jak wyśmienity to dj.  Blezz to uznana postać, która najczęściej spotkamy w prestiżowym krakowskim klubie  Prozak 2.0. Na małej scenie królować będzie ekipa House Experience, której pomogą  zaproszeni przez Shemy Vee z okazji jego urodzin goście. Oczywiście nie zabraknie  również ekipy Komora.rec. 

Main floor:
Piotr Bejnar (Mo's Ferry/Night Drive Music/Open Concept Recodings/C&C Bookings)
Jakob Salander (In The Bass Room/Ace Of Space/Rura )
Blezz (Prozak 2.0/Kraków)
Peter G (Komora.rec/Siewierz)
Oscar Thous vs. Djemba  (Komora.rec/INQ)
Basteq vs. Shemy Vee (Komora.rec/Sławków)  
House Experience floor:
Edwin (House Experience/Opole)
Falcon Vanguard (House Experience/Krzywiczyny)
Marsha (House Experience/Nysa)
Mackul (Ruda Śląska)
Wojtek eL vel Monomatic (Tychy)
Ciciu (Komora.rec/Sławków)

_ _ _

Piotr Bejnar >>> Producent i live performer. Już jako 16 latek zainteresował się  matematycznym rozkładem utworów muzycznych. Jako live performer eksperymentuje z  różnorodnymi nowatorskimi technikami grania na żywo prezentując spektrum wyszukanych  brzmień.Piotr nie ulega modzie, przyzwyczajeniu czy uprzedzeniu w muzyce - wychwytując "  brzmieniowe perełki" z rożnych stylów elektroniki .  Dzięki różnorodnym zainteresowaniom muzycznym jest częstym gościem wydarzeń kulturalnych,  niekoniecznie tanecznych. Jest również organizatorem cyklu imprez o nazwie "Black Roses".  Występy live w wykonaniu Piotra Bejnara to nie zbyt typowy live jaki kojarzyć sie może  graniem z laptopa… W tym przypadku wygląda to zupełnie inaczej...To żywa improwizacja do  której udziału Piotr zaprasza publiczność. Ta w efekcie na żywo generuje dźwięki razem z nim.  Podczas jednej z imprez Piotr nie miał miejsca na położenie swojego MIDI controlera wiec  zagrał trzymając go w rekach. Od tamtej pory przyjaciele okrzyknęli go mianem dj'a "Modern Talking"  oraz 'Unstopable Korg Rider czy 'Czarodziej z krainy KORG". Pomysł ewoluował, Piotr zminimalizował swój setup i zaczął grac live'y trzymając sampler w rekach jednocześnie tańcząc z ludźmi  na parkiecie. Muzyka tworzona przez Piotra to, jego zdaniem - "taneczna elektronika".  Miłośnik jazz'u i snooker'a.

http://www.soundcloud.com/piotr_bejnar 
http://www.facebook.com/piotrbejnar

_ _ _ 

Start 22:00 / Koniec 06:00 / Wejście: 12zł
INQbator club / KATOWICE ul. Dworcowa 2

działo się

+

Kto był

+
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies i będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.