WYDARZENIE

17.06.2023 19:00

Festiwal Muzyki Świata OGRODY DŹWIĘKÓW 2023

Kiedy: 17 czerwca 2023, od godz. 19.00 

Gdzie: Podcienia Miasta Ogrodów / Music Hub 


Azja to nie kontynent. To cały wszechświat. Dlatego nawet nie próbujemy twierdzić, że tegoroczne Ogrody Dźwięków poświęcamy muzyce Azji. My tylko ,,Zahaczamy o Azję”. 


Tak samo robią nasi artyści. Czerpią z muzyki Azji to, co im najbardziej odpowiada, żeby snuć własne, muzyczne opowieści. 

Podczas jednego wieczoru usłyszymy m.in. koreański kwartet Via Trio, duet Przemysława Strączka i tajwańskiej artystki Chiao-Hua Chang łączący orientalną egzotykę z europejskim jazzem, oraz grający z udziałem wietnamskiego instrumentarium wrocławski band Francis Tuan. 


Z okazji kandydatury Katowic i Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2029 wyjątkowo zapraszamy na festiwal bez biletów! 


Wstęp wolny. Rekomendujemy zapisy: rezerwacje@miasto-ogrodow.eu, 32 609 03 21 i 32 609 03 32.

podziel się wrażeniami

Nikt jeszcze nic nie napisał o tym wydarzeniu.  Możesz być pierwszy!

Kto będzie

+
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies i będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.