Miejsca

 • Co to jest miejsce?

  Miejsce, to nic innego jak klub do którego chodzisz, kino, w którym oglądasz filmy, knajpka, w której podają ulubioną pizzę, czy boisko, na którym gracie w piłkę. Od lokalu, przez plac w mieście, ulicę, park, czy nawet całe miasto – każdy punkt, w którym mogą odbywać się wszelkiego rodzaju ciekawe wydarzenia.
  Karta miejsca jest jego wirtualną wizytówką prezentującą podstawowe dane jak lokalizacja, telefon i adres kontaktowy, stronę internetową. Dodatkowo, w odpowiedniej sekcji, możesz zawsze znaleźć informację o byłych i nadchodzących wydarzeniach, przejrzeć galerię zdjęć i poczytać opinie innych.
 • Gdzie znajdę informację o miejscu?

  Informacje o interesujących Cię miejscach możesz wyszukać przeglądając zakładkę z listami miejsc. Tam określisz region i miasto oraz kategorię poszukiwanego miejsca. Możesz także skorzystać z wyszukiwarki. Zwyczajnie wpisz nazwę, lub choćby jej fragment, i zobacz, czy w zaproponowanych wynikach jest to, czego szukasz. Więcej szczegółów znajdziesz na karcie miejsca, która jest jego wirtualną wizytówką prezentującą podstawowe dane jak lokalizacja, telefon i adres kontaktowy, stronę internetową. Dodatkowo, w odpowiedniej sekcji, możesz zawsze znaleźć informację o byłych i nadchodzących wydarzeniach, przejrzeć galerię zdjęć i poczytać opinie innych.
 • Jak mam znaleźć dane miejsce?

  Skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli wiesz, jak nazywa się interesujące Cię miejsce. Wpisz choćby fragment nazwy i sprawdź w wynikach. Jeśli nie znasz nazwy, lub nie szukasz konkretnego miejsca, skorzystaj z możliwości filtrowania miejsc i zawęź teren poszukiwań do interesującego Cię regionu a nawet miasta. Określ także jaka kategoria miejsca Cię interesuje. Do wyboru masz ich sześć.
 • Podział na regiony/podregiony/miasta

  Podzieliliśmy Śląsk na regiony. W każdym z nich wybraliśmy największe miasta, a wokół nich utworzyliśmy wirtualne podregiony. Nie musisz przeszukiwać całej, ogromnej bazy wydarzeń, by sprawdzić co dzieje się koło Ciebie. Wyszukaj to, co ciekawe z Twojego regionu, albo nawet z Twojego miasta. Wystarczy określić miejsce.
 • Jakie informacje znajdę na karcie miejsca?

  Karta miejsca jest wirtualną wizytówką, stroną domową miejsca na naszym portalu. Znajdziesz tam wszelkie niezbędne dane jak i informacje kiedy i co się tam dzieje. Oprócz tego przeglądaj relacje do minionych wydarzeń, galerię zdjęć z imprez, komentarze dotyczące tego punktu, czy kto lubi tam często przychodzić i jest stałym bywalcem.
 • Czy mogę dodać nowe miejsce?

  Jeśli po sprawdzeniu naszej bazy mimo to nie potrafisz znaleźć jakiegoś miejsca skorzystaj z opcji dodania nowego punktu. By to zrobić odszukaj na liście miejsc “dodaj miejsce”. Podaj nazwę, podstawowe dane kontaktowe, logo/grafikę i pozostałe informacje. Możliwość dodawania miejsc przewidziana jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników naszego portalu.
 • Po co dodawać się do bywalców (zostać bywalcem)?

  Na karcie miejsca znajdziesz pole “Bywalcy”. "Bywalcy" dają Ci podgląd, kto zjawia się w tym miejscu, lub zwyczajnie je lubi. Dodaj się do bywalców, by być na bieżąco z tym, co się tam dzieje i otrzymywać powiadomienia Zobacz kto z Twoich znajomych także odwiedza to miejsce.
 • Czy mogę dodać wydarzenie do danego miejsca?

  Żeby dodać wydarzenie do jakiegoś miejsca wejdź na jego kartę. Jeśli nikt nie określił się jako właściciel tego miejsca możesz dodawać do niego nowe wydarzenia. Jeśli jednak miejsce ma swojego właściciela niestety nie możesz tworzyć nowych wydarzeń. Napisz wtedy do właściciela (np. bezpośrednio na karcie miejsca) i poproś o aktualizowanie nadchodzących wydarzeń, lub też skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.
 • Jak dodać relację z wydarzenia, które odbyło się w danym miejscu?

  Jeśli chcesz podzielić się swoimi wrażeniami z wydarzenia, czy wrzucić galerię zdjęć z imprezy, to odszukaj dane wydarzenie i z poziomu jego karty dodaj nową relację. Wybierz tytuł, opisz co się działo, załącz zdjęcia i relacja gotowa. Podziel się z innymi swoją opinią na temat filmu, koncertu, zawodów sportowych, czy nowego spektaklu.
 • Relacje z wydarzeń w danym miejscu.

  Relacje, które dodajesz, dołączasz do konkretnych wydarzeń. Relacje świadczą także o miejscu, w którym te wydarzenia się odbywają. Dlatego wszystkie dodane relacje do wydarzeń możesz także odnaleźć na karcie miejsc, w których się działy. Poczytaj o minionych imprezach, zanim się gdzieś wybierzesz.
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies i będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.