Właściciele Miejsc

 • Po co zostać właścicielem miejsca?

  Jeśli jesteś właścicielem jakiegoś miejsca, kierujesz nim, albo zajmujesz się promocją obiektu, lub zwyczajnie czujesz więź z jakimś miejscem użyteczności publicznej, wówczas warto także na portalu SilesiaFun.pl prowadzić profil swojej restauracji, klubu, galerii, teatru, czy każdego innego miejsca, jak park, pomnik, czy przestrzeń miejska. Stając się właścicielem masz wpływ na wygląd karty profilowej. Dbaj o nią, jest ona Twą wirtualną wizytówką. Niech przyciąga użytkowników.
 • Co daje bycie właścicielem?

  Bycie właścicielem miejsca daje Ci wiele możliwości.
  Oprócz pełnej edycji karty, czyli zmiany logotypu, danych kontaktowych, opisu miejsca możesz także dodać obszerną galerię swoich zdjęć. Inną ważną rzeczą jest możliwość dodawania wydarzeń odbywających się w Twoim miejscu. Dzięki temu użytkownicy portalu będą zawsze na bieżąco z tym, co się u Ciebie dzieje i nic im już nie umknie. Po imprezie nie zapomnij dodać relacji. Zrobiliście zdjęcia? Macie recenzję? Wrzućcie ją, by inni widzieli jak się bawiliście,.
  Karta profilowa Twego miejsca jest także bardzo łatwym sposobem na utrzymywanie kontaktu z klientami.
 • Jak zostać właścicielem?

  Bardzo łatwo stać się właścicielką/-lem miejsca. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami na adres kontakt@silesiafun.pl lub przez formularz kontaktowy dostępny na dole strony, a oddamy Ci profil Twojego miejsca w zarządzanie.
 • Co zrobić, gdy nieuprawniona osoba zarządza kartą mojego miejsca?

  Jeśli stwierdzisz, że ktoś obcy zarządza Twoim miejscem, mimo że nie ma to tego praw, daj nam o tym znać.
 • Co w przypadku negatywnych wpisów i komentarzy np na karcie mojego miejsca?

  Jeśli na karcie Twojego miejsca, lub założonego przez Ciebie wydarzenia, znajdą się komentarze negatywne, lub zwyczajnie takie, z których treścią się nie zgadasz, daj nam o tym znać. Rozpatrzymy każdą skargę. Jeśli będą tam treści niezgodne z regulaminem, jak np. wulgaryzmy itp., to istnieje prawdopodobieństwo, że wpis zostanie usunięty lub jego właściciel poproszony o usunięcie.
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies i będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.