miejsce

"Kraina Skrzata" sala zabaw i zajęcia dla dzieci

kategoria: Place Zabaw, Sale Zabaw | Dla Dzieci | Rozrywka, Zabawa | Zajęcia Edukacyjne I Artystyczne | Fitness, Gimnastyka, Taniec | Rozwój Dziecka

Adres: Reja 16 Os. Słoneczne, 43-300, Bielsko-Biała

www: krainaskrzata.pl
email: kontakt@krainaskrainaskrzata.pl
tel: 505118041, 880663191

"Kraina Skrzata" to miejsce stworzone z myślą o dzieciach, dla dzieci i ich mam i tatusiów. Miejsce zabaw i kreatywnego spędzania czasu. Z ciekawymi zajęciami, kawą i sklepikiem, w którym znajdziecie śliczne nowe i używane ubranka, zabawki i książeczki. Wypoczniecie przy kawie lub wesoło spędzicie czas ze swoimi dziećmi uczestnicząc w różnego rodzaju zajęciach. Mamy salkę zabaw dla dzieci 1-5 lat, kącik dla maluszków do 1 roku, miejsce do przewijania i karmienia i ogólnodostępny parking. Oferujemy zajęcia dla dzieci ( Musical Babies, Plastyczne, Muzyczno-taneczne, Ruch Rozwijający Weroniki Sherborne, dogoterapię i warsztaty dla rodziców m.in. warsztaty noszenia w chustach. Organizujemy urodzinki, szafingi i baby showery ! Pon - Pt.: 10:00 - 18:00 Sob.: 10:00 - 14:00 Istnieje możliwość zostawiania dzieci pod opieką na godziny!!!

wydarzenia

Wiesz coś o planowanych wydarzeniach w tym miejscu?
Nie możesz dodać wydarzeń do tego miejsca, ponieważ ma ono już właściciela. Poproś jednak właściciela miejsca (zostawiając komentarz poniżej), by uaktualnił kalendarz wydarzeń.

podziel się opinią

Nikt jeszcze nic nie napisał o tym miejscu.  Możesz być pierwszy!

skomentuj

lokalizacja

działo się

Brak zdjęć związanych z wydarzeniami w tym miejscu

bywalcy

+
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies i będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.