miejsce

Wioska Indiańska

kategoria: Zajęcia Dla Dzieci | Dla Dzieci | Dla Dzieci | Na Sportowo | Rozwój Dziecka | Zajęcia Edukacyjne I Artystyczne | Muzea, Galerie, Wystawy

Adres: Bratków , 43-600, Jaworzno

www: www.preria.net/
email: ptasinski@poczpoczta.fm
tel: +48 606-400-255

Kultura Indian Ameryki Północnej zawsze budzi ogromne zainteresowanie. Filmowy wizerunek czerwonoskórych nie zawsze jest zgodny z historią czy faktografią. Jak naprawdę żyli Indianie, w co wierzyli, jak ubierali się na co dzień, co jedli, kim był szaman, jaka rolę miała kobieta w rodzinie indiańskiej i co sprawiło ze rdzenni mieszkańcy Ameryki potrafili przetrwać do dzisiaj? Odpowiedź na wszystkie pytania otrzymasz odwiedzając WIOSKE INDIAŃSKA. Masz wyjątkowa możliwość wejść w krąg prawdziwych namiotów tipi, poczuć smak przygody, historii, wziąć udział w prawdziwych indiańskich zabawach. Nie trać czasu... Stworzony przez nas program oparty jest na autentycznych zabawach, tańcach, wierzeniach Indian północnoamerykańskich tak, aby zachwycać całym wachlarzem oferty a jednocześnie prezentować kulturę rdzennych mieszkańców Ameryki bez żadnych przekłamań. Proponowana oferta doskonale sprawdza się w niemalże każdej sytuacji a samo nasze uczestnictwo budzi wielkie zainteresowanie, chociażby ze względu na oryginalne, kolorowe stroje.

wydarzenia

Wiesz coś o planowanych wydarzeniach w tym miejscu?
Nie możesz dodać wydarzeń do tego miejsca, ponieważ ma ono już właściciela. Poproś jednak właściciela miejsca (zostawiając komentarz poniżej), by uaktualnił kalendarz wydarzeń.

podziel się opinią

Nikt jeszcze nic nie napisał o tym miejscu.  Możesz być pierwszy!

skomentuj

lokalizacja

działo się

Brak zdjęć związanych z wydarzeniami w tym miejscu

bywalcy

+
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies i będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.