miejsce

Speak Up The English School

kategoria: Kursy I Zajęcia Dydaktyczne

Adres: Stawowa 10 , 40-095, Katowice

www: speakup.pl/pl
email: sla-04@speakspeak-up.pl
tel: (0) 801 322 422, (22) 203 94 22

Większość szkół angielskiego oferuje taki sam system nauczania dla wszystkich swoich studentów. Ale nie jesteśmy tacy sami! Nie mamy tych samych celów, możliwości i potrzeb. Dlatego tak wielu uczniów nie radzi sobie z nauką angielskiego. Właśnie dlatego w Speak Up stworzyliśmy pierwszą na świecie metodę nauczania stosowaną indywidualnie dla każdego z naszych studentów! Używamy najnowszych technik nauczania w połączeniu z grupą doświadczonych nauczycieli i lektorów. Nasza wyjątkowa metoda składa się z indywidualnego systemu oceny postępów w nauce i szczególnie - ze Speak Up Club, w którym możesz uczyć się angielskiego ze swoimi... przyjaciółmi!

wydarzenia

Wiesz coś o planowanych wydarzeniach w tym miejscu?
Nie możesz dodać wydarzeń do tego miejsca, ponieważ ma ono już właściciela. Poproś jednak właściciela miejsca (zostawiając komentarz poniżej), by uaktualnił kalendarz wydarzeń.

podziel się opinią

Nikt jeszcze nic nie napisał o tym miejscu.  Możesz być pierwszy!

skomentuj

lokalizacja

działo się

Brak zdjęć związanych z wydarzeniami w tym miejscu

bywalcy

+
Kret01_copy_-_kopia
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies i będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.