miejsce

Sztuczne Lodowisko i Pływalnia Letnia-Sobieskiego

kategoria: Lodowiska | Sporty Zimowe

Adres: Boya-Żeleńskiego 6/8 , 42-217, Częstochowa

www: www.mosir.pl
email: lodowisko@mosmosir.pl
tel: 34 360-60-65, 603 267 090

Miasto Częstochowa oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie zapraszają na uroczyste otwarcie Sztucznego Lodowiska, które odbędzie się w piątek 25 listopada 2011 r. o godzinie 10.30. Zmodernizowane lodowisko znajduje się przy ul. Boya - Żeleńskiego 6/8. "Obiekt przeszedł prawdziwą metamorfozę – mówi kierownik obiektu Sylwester Ładniak. Gruntownemu remontowi poddany został cały budynek – zmieniła się elewacja zewnętrzna, wymieniono wszystkie instalacje, powstały nowe sanitariaty, których teraz jest więcej niż przed remontem. Nowy wystrój pomieszczeń, inny układ ciągów komunikacyjnych, zmodernizowane oświetlenie płyty lodowiska, boisk i terenu, nowe ogrodzenie i nasadzona zieleń sprawiły, iż cały obiekt zapewne spodoba się mieszkańcom Częstochowy". Nowością dla klientów korzystających z lodowiska będzie możliwość pozostawienia ubrań w indywidualnych, zamykanych szafkach. Organizacji imprez sprzyjać będzie nowa trybuna, mieszcząca ponad siedemset siedzisk. W celu poprawy i zagwarantowania częstochowianom najwyższej jakości oferowanych usług, obiekt wyposażony został w elektroniczny system obsługi klienta. Dzięki temu wszyscy korzystający z obiektu będą mogli dokładnie zaplanować czas przeznaczony na zabawę, a co ważniejsze opłata naliczona minutowo w kasie, obejmować będzie rzeczywisty czas korzystania z tafli. Warto także wspomnieć, iż kompleks wzbogacił się o nowe boiska do gry w koszykówkę i siatkówkę, które uruchomione zostaną po sezonie zimowym. Boiska te uzupełnią dotychczasową, letnią ofertę kompleksu. Przypominamy, że do tej pory do dyspozycji częstochowian były dwa korty tenisowe i w zależności od potrzeb, duże bądź małe boisko do piłki nożnej. Po uruchomieniu lodowiska rozpocznie działalność ciesząca się dużą popularnością Szkółka Łyżwiarska. Zapisy już wkrótce za pośrednictwem naszej strony internetowej. W piątek do południa z lodowiska skorzystać będą mogli uczniowie częstochowskich szkół. Od godziny 15.00 obiekt udostępniony będzie dla wszystkich chętnych. W sezonie zimowym Sztuczne Lodowisko funkcjonować będzie w godzinach: poniedziałek-piątek 10:30 – 21:00 sobota-niedziela 10:00 – 19:30

wydarzenia

Wiesz coś o planowanych wydarzeniach w tym miejscu?
Nie możesz dodać wydarzeń do tego miejsca, ponieważ ma ono już właściciela. Poproś jednak właściciela miejsca (zostawiając komentarz poniżej), by uaktualnił kalendarz wydarzeń.

podziel się opinią

Nikt jeszcze nic nie napisał o tym miejscu.  Możesz być pierwszy!

skomentuj

lokalizacja

działo się

Brak zdjęć związanych z wydarzeniami w tym miejscu

bywalcy

+
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies i będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.