miejsce

Ścieżka edukacyjna Oczyszczalni Ścieków Gigablok

kategoria: Kursy I Zajęcia Dydaktyczne | Dla Dzieci | Dla Dzieci | Rozwój Dziecka

Adres: Obrońców Westerplatte 130 , 40-335, Katowice

www: www.gigablok.pl/
email: sciezka@gigabgigablok.pl
tel: 32 78 82 696

Ścieżka edukacyjna Oczyszczalni Ścieków Gigablok powstała przy współudziale Katowickich Wodociągów S.A. i Urzędu Miejskiego w Katowicach. Została przygotowana z myślą o tym, abyście korzystając z niej mogli wzbogacić swoją wiedzę na temat ochrony środowiska, a w szczególności ochrony wody. Do zwiedzania ścieżki zapraszamy zarówno dorosłych jak i dzieci. Dowiecie się tu jak bardzo nasze codzienne życie potrafi zmieniać środowisko naturalne, a także na czym polega oczyszczanie ścieków w nowoczesnej oczyszczalni. Zwiedzanie Ścieżki Edukacyjnej GIGABLOK jest bezpłatne. Zwiedzanie zarówno przez grupy zorganizowane jak i przez osoby indywidualne po wcześniejszej rezerwacji. Rezerwacji dokonywać można telefonicznie pod numerem 32 78 82 696 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-14.30 lub drogą mailową sciezka@gigablok.pl. Terminy zwiedzania: w dni powszednie oraz w jedną sobotę każdego miesiąca po wcześniejszej rezerwacji. Długość ścieżki wynosi 1 500 m, a jej zwiedzanie średnio zajmuje 1-1,5 godziny. Grupy zwiedzających ze względu na wymogi bezpieczeństwa mogą liczyć maksymalnie do 25 osób. Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia terminu i formy zwiedzania. Na teren Ścieżki Edukacyjnej GIGABLOK można dotrzeć pieszo, samochodem osobowym lub korzystając z komunikacji miejskiej: tramwajami lini nr 7, 14 i 15.

wydarzenia

Wiesz coś o planowanych wydarzeniach w tym miejscu?
Nie możesz dodać wydarzeń do tego miejsca, ponieważ ma ono już właściciela. Poproś jednak właściciela miejsca (zostawiając komentarz poniżej), by uaktualnił kalendarz wydarzeń.

podziel się opinią

Nikt jeszcze nic nie napisał o tym miejscu.  Możesz być pierwszy!

skomentuj

lokalizacja

działo się

Brak zdjęć związanych z wydarzeniami w tym miejscu

bywalcy

+
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies i będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.