miejsce

Boisko i hala sportowa przy hotelu Imperium

kategoria: Boiska I Hale Sportowe

Adres: Bielska 54 , 43-200, Pszczyna

www: www.hotelimperium.com.pl
email: recepcja@hotelimhotelimperium.com.pl
tel: +48 32 221-88-88, +48 32 212-80-80

Hotel Imperium posiada boisko sportowe z nowoczesną trawiastą nawierzchnia o wymiarach 30 x 60 metrów z oświetleniem oraz trybunami. Boisko zostało przygotowane specjalnie dla klubów sportowych, które upodobały sobie nasz Hotel na przygotowania przed meczami I i II ligi na terenie Śląska. W Hotelu gościła także reprezentacja Polski w piłce nożnej. W hotelu znajduje się również hala sportowa. Wyposażona została w boisko do gry w tenisa ziemnego, siatkówkę i piłkę nożną. Hala sportowa posiada nawierzchnię ze sztuczną trawą.Dodatkowym atutem jest pełne zaplecze sanitarne wraz z prysznicami i szatniami. Rezerwacji hali sportowej mogą Państwo dokonać w recepcji pod nr tel. 212 8080 wew. 100. Do dyspozycji gości hotelowych i wszystkich chętnych jest basen 10 na 5 metrów. Jego głębokość wynosi 140-145 cm. Basen posiada przeciwprąd, dzięki któremu można płynąć bez konieczności nawracania. Swoją ofertę wzbogaciliśmy również o saunę, masaże wodne, jacuzzi oraz solarium. To wszystko dla tych, którzy chętnie dbają o kondycję i ciało. Zapraszamy wszystkich od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 22.00, a w weekendy od godziny 12.00 do 20.00. Dostępność: Cały rok Inne: Akceptujemy płatność kartą, Mówimy po angielsku, Mówimy po niemiecku, Parking, Toalety

wydarzenia

Wiesz coś o planowanych wydarzeniach w tym miejscu?
Nie możesz dodać wydarzeń do tego miejsca, ponieważ ma ono już właściciela. Poproś jednak właściciela miejsca (zostawiając komentarz poniżej), by uaktualnił kalendarz wydarzeń.

podziel się opinią

Nikt jeszcze nic nie napisał o tym miejscu.  Możesz być pierwszy!

skomentuj

lokalizacja

działo się

Brak zdjęć związanych z wydarzeniami w tym miejscu

bywalcy

+
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies i będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.