miejsce

Letni tor saneczkowy

kategoria: Parki Rozrywki, Parki Tematyczne | Dla Dzieci | Na Sportowo

Adres: Ulica 3 Maja 130 , 43-450, Ustroń

www: www.czantoria.net
email: czantoria@czantczantoria.net
tel: 033-854-35-50

Przy górnej stacji kolei linowej, na polanie Stokłosica usytuowany jest Letni Tor Saneczkowy, który został wybudowany i oddany do użytku w 1997 roku. Całkowita długość zjazdu wynosi 710 m. Tor saneczkowy przebiega serpentynami dziewięciu zakrętów, przy różnicy poziomów około 50 m. Prędkość zjazdu kontrolowana jest przez zjeżdżającego za pomocą hamulca i jest ograniczona do 30 km/godz. hamulcem odśrodkowym działającym samoczynnie. Wszystkie saneczki są dwuosobowe. Ze zjeżdżalni mogą korzystać dzieci do lat 8 pod opieką osoby dorosłej i pozostałe osoby bez ograniczeń. Zjazd jest całkowicie bezpieczny, należy bezwzględnie stosować się do regulaminu jazdy oraz do instrukcji i poleceń obsługi. Inwestycja była finansowana w całości z dochodów Kolei Linowej. poniedziałek – piątek: 9:30 – 15:30 sobota i niedziela 9:30 – 15:30

wydarzenia

Wiesz coś o planowanych wydarzeniach w tym miejscu?
Nie możesz dodać wydarzeń do tego miejsca, ponieważ ma ono już właściciela. Poproś jednak właściciela miejsca (zostawiając komentarz poniżej), by uaktualnił kalendarz wydarzeń.

podziel się opinią

Nikt jeszcze nic nie napisał o tym miejscu.  Możesz być pierwszy!

skomentuj

lokalizacja

działo się

Brak zdjęć związanych z wydarzeniami w tym miejscu

bywalcy

+
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies i będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.