miejsce

Wesołe Rancho

kategoria: Ogrody Zoologiczne I Botaniczne | Na łonie Natury

Adres: Główna 5 , 42-530, Dąbrowa Górnicza

www: www.wesoleranczo.dbv.pl
email: kaganekoswiaty@oneonet.pl
tel: +48 794 625 360

  Wesołe Rancho w Dąbrowie Górniczej - Strzemieszyce Małe prezentuje kilkadziesiąt gatunków egzotycznych zwierząt sprowadzonych z ogrodów zoologicznych, m.in. z Holandii, Niemiec czy Węgier, niektórych z nich nie spotkamy nawet w chorzowskim ZOO. W prywatnym zoo można zobaczyć m.in. antylopę, wielbłąda, owce Soay, owce św. Jakuba, somalijskie barany czy konie W sumie w ogrodzie zoologicznym znajduje się około dwadzieścia gatunków zwierząt, sprowadzonych z ogrodów zoologicznych, m.in. z Holandii, Niemiec czy Węgier, niektórych z nich nie spotkamy nawet w chorzowskim ZOO. Ogród zoologiczny funkcjonuje od początku tego roku, prowadzą go państwo Arasimowiczowie.

wydarzenia

Wiesz coś o planowanych wydarzeniach w tym miejscu?
Nie możesz dodać wydarzeń do tego miejsca, ponieważ ma ono już właściciela. Poproś jednak właściciela miejsca (zostawiając komentarz poniżej), by uaktualnił kalendarz wydarzeń.

podziel się opinią

Nikt jeszcze nic nie napisał o tym miejscu.  Możesz być pierwszy!

skomentuj

lokalizacja

działo się

Brak zdjęć związanych z wydarzeniami w tym miejscu

bywalcy

+
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies i będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.