miejsce

kategoria: Fitness I Gimnastyka | Dla Dzieci | Na Sportowo | Fitness, Gimnastyka, Taniec | Relaks | Sporty Zimowe

Adres: Mikołowska 26 Pałac Młodzieży, 40-066, Katowice

www: www.activeday.com.pl
email: m.turek@activactiveday.com.pl
tel: 502 084 801

Szanowni Państwo, zakładka „ O firmie” zawiera zazwyczaj streszczenie profilu i głównej działalności firmy. Czy tak jednak powinno być zawsze? Oczywiście możemy napisać, iż atutem firmy ACTIVE DAY jest specjalistyczna sala do gimnastyki sportowej z planszą gimnastyczno - akrobatyczną, mieszcząca się w Pałacu Młodzieży – w samym centrum Katowic oraz profesjonalna kadra trenerów i instruktorów, dla których AKTYWNE spędzanie wolnego czasu jest pasją i sposobem na życie. Moglibyśmy również dodać, iż w ramach oferty ACTIVE DAY - specjalnie dla Państwa - nasi trenerzy ułożą indywidualne programy treningowe, poprowadzą treningi personalne i porady dietetyczne. Jeżeli oczekiwaliście Państwo szczegółowych informacji tego typu, to serdecznie Was przepraszamy za ich brak w tym miejscu.. Wyobraźcie sobie jednak swój wolny czas, który możecie spędzić AKTYWNIE, w miłej i przyjemnej atmosferze, uzyskując jednocześnie poprawę sylwetki, kondycji fizycznej oraz możliwość odreagowania codziennych stresów i nawiązania nowych, ciekawych znajomości. Czy takie uczucie można opisać w kilku zdaniach? Czy nie prościej będzie skorzystać z naszej oferty, odwiedzić nas w Pałacu Młodzieży i zobaczyć wszystko na własne oczy? Jeżeli nie wiesz od czego zacząć i jakie zajęcia wybrać, chętnie Ci doradzimy – dzwońcie i pytajcie nas. Czekamy na Was, bo firma ACTIVE DAY to nasi AKTYWNI Klienci !!!

wydarzenia

Wiesz coś o planowanych wydarzeniach w tym miejscu?
Nie możesz dodać wydarzeń do tego miejsca, ponieważ ma ono już właściciela. Poproś jednak właściciela miejsca (zostawiając komentarz poniżej), by uaktualnił kalendarz wydarzeń.

podziel się opinią

Nikt jeszcze nic nie napisał o tym miejscu.  Możesz być pierwszy!

skomentuj

lokalizacja

działo się

Brak zdjęć związanych z wydarzeniami w tym miejscu

bywalcy

+
Bender
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies i będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.