miejsce

Joga ŚMIECHU

kategoria: Joga

Adres: Centrum na Mariackiej , 40-032, Katowice

www: ck.art.pl
email: info@ckck.art.pl

Joga ŚMIECHU Data: 28 VIII 2015 oraz 9, 16, 23 IX 2015 // 18:00 Miejsce: Centrum na Mariackiej HOHOHAHAHOHOHAHOHOHAHAHOHOHAHAHOHOHAHAHOHOHAHAHOHOHAHAHOHOHAHAHOHOHA ...   Co to za zajęcia? Uczestnicy spotykają się w grupie, nie pada ani jeden dowcip, a wszyscy śmieją się tak, że czasem brzuch boli. To Joga Śmiechu. Wspaniałe ćwiczenia fizyczno-oddechowe.   Śmiech to przecież głośny oddech!    Badania wykazały niezbicie, że śmiech to samo zdrowie, bez różnicy, czy naturalny czy sztuczny. Dr Madan Kataria, 20 lat temu w Indiach, w Bombaju założył pierwszy Klub Śmiechu. Dziś jest ich około 600 w 70 krajach!    Przyjdź i poczuj jak łatwo uwolnić radość!  Przyjdź i zobacz jak śmiech jednoczy ludzi!    Wygodne ubranie na zajęcia – wskazane. Poczucie humoru – niekoniecznie :P
  Agnieszka SZOTEK Joginka Śmiechu, Coach, Coach Prowokatywny, trener, konsultant, facylitator FreshBiz. Uwielbia pracować z ludźmi i wspierać ich w rozwoju. Uważa, że mimo wyzwań i problemów, życie jest radosnym tańcem, a szczęście jest w nas, wystarczy tylko je odkryć.   Jadwiga KONCA Przez wiele lat sprzedawca i telesprzedawca, realizująca cele innych. Od paru miesięcy realizuje cele własne. Doszła do wniosku, że najważniejsza w życiu jest radość i na warsztatach, jako Certyfikowana Liderka Jogi Śmiechu, uczy jak odkryć tę radość w sobie, bez wspomagaczy z zewnątrz. Działa w katowickim Banku Czasu. Śpiewa w Projekcie Muzykanci.     WSTĘP WOLNY   Centrum na Mariackiej o/ Centrum Kultury Katowice, ul. Mariacka 10. Informacje: dawid.tuziak@ck.art.pl, 32 609 03 18.  

wydarzenia

Wiesz coś o planowanych wydarzeniach w tym miejscu?
Nie możesz dodać wydarzeń do tego miejsca, ponieważ ma ono już właściciela. Poproś jednak właściciela miejsca (zostawiając komentarz poniżej), by uaktualnił kalendarz wydarzeń.

podziel się opinią

Nikt jeszcze nic nie napisał o tym miejscu.  Możesz być pierwszy!

skomentuj

działo się

Brak zdjęć związanych z wydarzeniami w tym miejscu

bywalcy

+
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies i będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.