miejsce

Restauracja Ambasador

kategoria: Restauracje | Catering | Biznesowo, Imprezy Firmowe

Adres: 3-go Maja 78, 41-800, Zabrze

www: ambasador.zabrze.pl
email: ambasador@managerpol.pl
tel: (32) 271-26-33, 508-135-083

Restauracja AMBASADOR w Zabrzu dysponuje przestrzenią, gdzie bez problemu zorganizujemy dla Państwa uroczystość rodzinną, spotkanie towarzyskie oraz biznesowe.  

 
Do dyspozycji gości oddajemy dwie stylowe sale, które z powodzeniem pomieszczą około 60 osób.  

 
Niepowtarzalny klimat wnętrza lokalu, dbałość o detale i stylistykę oraz utrzymywanie wysokiego kunsztu serwowanych potraw na najwyższym poziomie, to nasza duma i pasja. Nasze menu to esencja smaku, dopasowana do upodobań kulinarnych gości. Serwujemy dania z bogatej kuchni europejskich rarytasów oraz kuchni regionalnej, dań polskich  

 
Menu naszej Restauracji skomponowane jest ze szczególną troską i uwagą. W całej swojej krasie oparte jest na starannie dobranych przez Szefa Kuchni surowcach i produktach, mających najwyższą jakość na rynku. Kompozycja menu została tak stworzona, aby zaspokoić najbardziej nawet wyszukane gusta smakowe naszych Klientów. Szczególną uwagę w tworzeniu potraw widać u nas na każdym etapie ich przygotowania - począwszy od zaopatrzenia, poprzez fazę produkcji po elegancką i wytworną prezentację dań Klientowi.  

 
Restauracja AMBASADOR to doskonałe miejsce na zorganizowanie różnego rodzaju imprez kulinarnych i gastronomicznych. Z pełną odpowiedzialnością polecamy się Państwu w tym zakresie, mając pewność, iż nasza wysoce wyszkolona kadra zapewni Państwu pełną satysfakcję i komfort przy korzystaniu z naszej oferty.  

 
Wyrafinowane menu, znakomita organizacja, konkurencyjne ceny i profesjonalna obsługa to niepowtarzalne atuty naszej firmy przy organizacji i obsłudze imprez cateringowych. Nasze wieloletnie działania związane z obsługą spotkań - warsztatów naukowych, konferencji, bankietów, imprez plenerowych dla kilku tysięcy osób, pozwoliło nam osiągnąć pozycje lidera w tej dziedzinie na terenie Śląska i nie tylko. Wykwalifikowany personel kucharzy i kelnerów oraz osób nadzorujących spotkanie, gwarantuje wysoki poziom realizacji usługi pod względem kulinarnym i estetycznym. 

wydarzenia

Wiesz coś o planowanych wydarzeniach w tym miejscu?
Nie możesz dodać wydarzeń do tego miejsca, ponieważ ma ono już właściciela. Poproś jednak właściciela miejsca (zostawiając komentarz poniżej), by uaktualnił kalendarz wydarzeń.

podziel się opinią

Nikt jeszcze nic nie napisał o tym miejscu.  Możesz być pierwszy!

skomentuj

Ten profil miejsca jest zarządzany przez właściciela

lokalizacja

działo się

Brak zdjęć związanych z wydarzeniami w tym miejscu

bywalcy

+
Avatar
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies i będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.